Ben jij op zoek naar een modern 3-kamer appartement met mooi uitzicht en een eigen parkeerplaats? Dan is dit goed onderhouden appartement gelegen op de eerste verdieping iets voor jou!
Het appartement is onderdeel van het wooncomplex L'orchidee, ligt op de eerste verdieping met prachtig uitzicht én heeft een groot balkon gelegen op het zuiden.
In de onderbouw vind je een gemeenschappelijke fietsenberging en je hebt een eigen parkeerplaats.
Ligging
De woning ligt op een centrale en prettige locatie in Ede. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals winkels, supermarkten, scholen en sportfaciliteiten. Ook het centrum van Ede is eenvoudig bereikbaar.
De bereikbaarheid is uitstekend: Station Ede-Wageningen ligt op slechts enkele minuten fietsen en met de auto ben je snel op de A12 (Nederlandse snelweg) en A30 (Nederlandse snelweg). Daarnaast ligt de natuur van de Ginkelse Heide op korte afstand, ideaal voor wandelen en fietsen.
Kenmerken op een rij:
- Lichte woonkamer dankzij de grote raampartijen
- Mogelijkheid tot het creëren van een tweede slaapkamer
- Beschikt over een eigen parkeerplaats
- Servicekosten € 208,00 per maand
- Energielabel A
Indeling
Appartementengebouw
Bij binnenkomst van het appartementencomplex tref je een afgesloten entree met intercominstallatie, brievenbussen, een trapopgang en een lift. Vanuit de buitenzijde is daarnaast de fietsenberging in de onderbouw bereikbaar.
Indeling appartement
De woning bevindt zich op de eerste verdieping. Bij binnenkomst kom je in de entree met toegang tot vrijwel alle vertrekken. Alleen de slaapkamer is bereikbaar via de woonkamer. In de hal vind je de meterkast, een provisieruimte met cv-ketel en wasmachineaansluiting, het toilet en een berging van circa 5 m². Vanuit de entree heb je daarnaast toegang tot de woonkamer en de badkamer.
Wanneer je de woonkamer binnenstapt, valt direct de open, lichte en ruimtelijke sfeer op. De grote raampartijen zorgen voor veel daglicht en een mooie verbinding met het balkon, dat via de deur in de woonkamer te bereiken is. Het balkon is circa 14 m² groot, strekt zich uit over de gehele lengte van de woning en ligt op het zuiden. Hierdoor kun je hier de hele dag van de zon genieten. Bovendien kijk je vanaf het balkon heerlijk vrij weg.
De keuken staat in directe verbinding met de woonkamer. Door het lage afscheidingsmuurtje ontstaat er toch een subtiele scheiding en extra werkruimte. De keuken is netjes verzorgd en voorzien van een kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en een koel-vriescombinatie.
Via de woonkamer bereik je de slaapkamer aan de voorzijde van de woning. Deze kamer is circa 11 m² groot en dankzij het grote raam met draaikiepraam is er ook hier veel lichtinval.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een extra ruimte waar momenteel de berging is gesitueerd. Deze ruimte beschikt over een raam en biedt mogelijkheden om een tweede slaapkamer of werkplek te realiseren.
De badkamer is circa 5 m² groot en voorzien van een douche, een wastafel met meubel, een designradiator en voldoende ruimte voor bijvoorbeeld een wasmand. De badkamer is volledig betegeld, wat het onderhoud en schoonmaken eenvoudig maakt.
Bijzonderheden
- CV-ketel Remeha Avanta HR bouwjaar 2007
- Volledig geïsoleerd, vloer-, muur- en dakisolatie en isolerende beglazing
- Bouwjaar 2007
- Woonoppervlakte 69
Koopovereenkomst:
Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.