VERKOOPEVENT
Wanneer: 27 oktober a.s. tussen 16.00 en 18.00 uur
Waar: Ditters Makelaars, Einsteinstraat 50 in Veenendaal
Kom langs op het verkoopevent van Duizend Roeden om vrijblijvend en met een lekker kopje koffie meer informatie over de beschikbare appartementen in te winnen.
Extra licht, extra ruimte.
Dankzij de hoekligging heeft dit appartement net dat beetje extra. Meer ramen, volop daglicht en een ruimtelijk gevoel dat u direct bij binnenkomst ervaart.
De woonkamer met open keuken biedt volop ruimte om te ontspannen, te eten en samen te zijn. De grote raampartijen zorgen voor een fijne verbinding met buiten en geven de woning een lichte, open uitstraling.
De slaapkamers zijn fijne, rustige ruimtes om te ontspannen. De royale slaapkamers zijn heerlijk licht en bieden alle ruimte voor een comfortabel bed, voldoende kastruimte en eventueel een praktische werkplek.
De moderne badkamer is slim en praktisch ingedeeld en biedt alles wat u nodig heeft voor een comfortabel dagelijks gebruik. De badkamer wordt compleet opgeleverd en is voorzien van tegelwerk, een moderne inloopdouche en een wastafel. Optioneel is het mogelijk om een bad en\of een tweede toilet in de badkamer te laten realiseren.
Ook de royale buitenruimte draagt bij aan het wooncomfort. Een plek om rustig te zitten, van de zon te genieten of samen de dag af te sluiten.
In de onderbouw beschikt u over een eigen parkeerplaats en een praktische ruimte om uw fiets te stallen.
Een comfortabel appartement met een bijzondere ligging en alle ruimte om er uw eigen thuis van te maken.
Brochures verkrijgbaar bij Ditters Makelaars & Ginkel Bemmelen NVM Makelaars.
*Verplichte koop van een toegewezen parkeerplaats à € 19.500,-.
Iedere eerste zaterdag van de maand
Wat is jouw woning écht waard bij Ditters?
Wij combineren lokale marktkennis met actuele data en ons grote zoekersbestand in de regio.
Je krijgt niet alleen een waarde, maar inzicht in hoe je de maximale verkoopopbrengst kunt realiseren.
Onze aanpak is strategisch, transparant en volledig afgestemd op jouw situatie.
Bij een onbezorgde toekomst horen ook goede verzekeringen die uitkeren bij bijvoorbeeld ziekte, schade of diefstal. Onze assurantieadviseurs helpen je bij de keuze van de juiste polis. In heldere taal.
StatusVerkocht onder voorbehoud
OpleveringIn overleg
AdresHoekappartement
Postcode3901 JB
PlaatsVeenendaal
Woonoppervlakte104
Inhoud270
EnergielabelA +++
IsolatieDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geisoleerd, HR-glas
Soort bouwNieuwbouw
Bouwjaar2027
Onderhoud binnenUitstekend
Onderhoud buitenUitstekend
Aantal kamers3
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers1
Aantal verdiepingen1
VoorzieningenMechanische ventilatie, Buitenzonwering, Lift, Natuurlijke ventilatie
LiggingIn woonwijk, In bosrijke omgeving
TuinGeen tuin

Je aanvraag is succesvol ontvangen, we nemen spoedig contact met je op!
Er is iets misgegaan, probeer het later opnieuw.
Je aanvraag is succesvol ontvangen, we nemen spoedig contact met je op!
Er is iets misgegaan, probeer het later opnieuw.




