Ben je op zoek naar een licht appartement met een ruime woonkamer, twee slaapkamers én een heerlijk ruim en zonnig balkon op het zuiden? Dit comfortabele en praktisch ingedeelde appartement aan het Prof. Schermerhornpark 88 in Ede is gebouwd in 1991 en heeft een woonoppervlakte van 72 m².
Wonen aan het Prof. Schermerhornpark 88 betekent genieten in de prettige wijk De Parken in Ede, met diverse voorzieningen in de nabije omgeving. Supermarkten, winkels en scholen bevinden zich op korte afstand. Ook winkelcentrum Stadspoort en het centrum van Ede zijn goed bereikbaar, waar je terechtkunt voor een uitgebreider aanbod aan winkels en gezellige horecagelegenheden. De bereikbaarheid is uitstekend: met de auto zijn de uitvalswegen richting de A12 en A30 goed bereikbaar en ook het openbaar vervoer biedt goede verbindingen naar omliggende plaatsen. In en rondom Ede vind je bovendien diverse groene gebieden waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen.
Belangrijkste kenmerken:
- Licht appartement: Voorzien van een ruime woonkamer van circa 27 m².
- Beschikt over twee slaapkamers van circa 12 m² en circa 6 m².
- Zonnig balkon op het zuiden van circa 15 m² dat zowel vanuit de woonkamer als de slaapkamer bereikbaar is.
- Complete badkamer: Voorzien van een wastafel, inloopdouche en ligbad
- Praktische berging van circa 5 m² in het gebouw voor het stallen van fietsen en spullen.
- Prettige locatie: Gelegen in de wijk De Parken nabij winkels, scholen, Stadspoort en uitvalswegen.
- De woning maakt deel uit van een gezonde en actieve VvE. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 187,18.
Indeling
Appartement:
Je betreedt het appartement via de entree, die is voorzien van een separaat toilet en een ruime kast. Vanuit de entree heb je direct toegang tot de ruime woonkamer van circa 27 m². De praktische keuken heeft een oppervlakte van circa 7 m².
Vanuit de hal bereik je de ruime slaapkamer van circa 12 m², die direct toegang biedt tot het royale balkon. Aan de andere zijde van de woning bevindt zich de tweede slaapkamer van circa 6 m². Naast de eerste slaapkamer ligt de badkamer van circa 5 m², uitgerust met een wastafel, inloopdouche en ligbad.
Balkon & Berging:
Het royale balkon van circa 15 m² is gelegen op het zuiden en is zowel vanuit de woonkamer als vanuit de slaapkamer bereikbaar. Hier kun je heerlijk genieten van een kopje koffie in de zon. Daarnaast beschikt het appartement over een inpandige berging van circa 5 m² in het gebouw, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van overige spullen. Parkeren kan op de openbare parkeerplaatsen middels vrij parkeren.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1991
- Woonoppervlakte: 72 m²
- Woningtype: Appartement, galerijflat
- Aantal slaapkamers: 2
- Energielabel: Nog onbekend
- Verwarming: C.V.-ketel
- Buitenruimte: Balkon op het zuiden (ca. 15 m²)
- Berging: Inpandige berging in het gebouw (ca. 5 m²)
- Parkeren: Openbaar en vrij parkeren
Ben je benieuwd naar dit lichte appartement met twee slaapkamers en een zonnig balkon aan het Prof. Schermerhornpark 88 in Ede? Neem direct contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging!
In de koopovereenkomst worden de volgende clausules opgenomen:
- Asbestclausule (woningen voor 1994);
- Ouderdomsclausule (20 jaar).
- Niet bewoningsclausule
Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.